لطفا قبل از درخواست جزوه نمونه جزوه را دانلود کنید و بعد به بنده در ایمیل یا در کانال تلگرام پیغام بدهید تا هماهنگی ها با شما انجام شود.
 
آخرین مطالب
 
صفحات
کتاب تست فیزیولوژی رشته تغذیه به بازار آمد...

با سلام

بعد از عمری انتظار کتاب بانک سوالات فیزیولوژی کارشناسی ارشد تغذیه به بازار آمد. علاقمندان می توانند از راه زیر کتاب را تهیه کنند:

مراجعه حضوری به شعب موسسه معین:

آدرس شعبه مرکزی: بالاتر میدان ولی عصر، بعد از تقاطع زرتشت، کوچه پزشک پور، پلاک 12 واحد1-تلفن 88949740تا41

آدرس شعبه انقلاب: خیابان انقلاب، بین اردیبهشت و 12 فروردین، پلاک 1348، طبقه هفتم-تلفن 66976954

یاعلی


برچسب‌ها:
نمرات امتحان فیزیولوژی کد1 (تابستان) جهاد دانشگاهی تهران با پسورد
آغاز کلاس فیزیولوژی کد 2 جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران

با سلام

کلاس فیزیولوژی کد 2 (ویژه کارشناسی ارشد) در جهاد دانشگاهی تهران از 29 آبان از ساعت 9 تا 13 برگزار می گردد متقاضیان برای ثبت نام و شرکت در کلاس با شماره تلفن زیر تماس بگیرند:

88993564

یاعلیبرچسب‌ها:
برقراری درس تغذیه در آزمون های رشته تغذیه در آزمون های سایت

سلام

به اطلاع داوطلبین کارشناسی ارشد تغذیه می رساند از این دوره در آزمون های رشته تغذیه در سایت، درس تغذیه نیز دارای 30سوال خواهد بود، طراح سوال سرکار خانم بویانی از برگزیده شدگان ازمون 93 رشته تغذیه هستند بزودی برنامه آزمون های این رشته برروی سایت خواهد آمد. به همه متقاضیان گرامی توصیه به شرکت در این آزمون ها می کنم.

طراح سوالات بیوشیمی: دکتر ناظری

طراح سوالات فیزیولوژی: دکتر نورآبادی

طراح سوالات تغذیه: سرکار خانم بویانی (کارشناس ارشد تغذیه، رتبه 7 ارشد تغذیه 93)

یاعلی


برچسب‌ها:
مرتضی پاشایی پر کشید...

درگذشت مرتضی پاشایی خواننده جاودانه ایرانی را به همه جامعه ایرانی تسلیت عرض مینماییم روحش شاد


شاید نبودنت ، شاید نداشتنت ، شاید هر چیزی را که خدا تقدیر میزند درکش برای ما آسان نباشد اما به خاطر همه خواسته هایمان و به حرمت همه داشته هایمان از نامت جاودانه خواهیم ساخت مرتضی پاشایی عزیز میدانیم که جایگاهت در بهشت هستی بهترین ها خواهد بود روحش شاد……..


برچسب‌ها:
شهادت سیدساجدین تسلیت باد


برچسب‌ها:
.........::::::::::اطلاعیه ثبت نام آزمون های 7 مرحله ای سایت::::::::......

با سلام

به استحضار دانشجویان متقاضی برای شرکت در آزمون های سایت می رساند ثبت نام مرحله ای هر آزمون یا کلیه مراحل از 22  تا 28 هر ماه می باشد لذا دانشجویان محترم برنامه ریزی های لازم را داشته باشند.ضمنا به درخواست های خارج از تاریخ فوق پاسخ داده نخواهد شد. به موارد زیر دقت فرمائید

  • با گذشت مدت زمان دانلود سوالات هیچ سوالی ایمیل نخواهدگردید
  • آزمون ها فاقد سوالات زبان می باشد.
  • برای دانشجویان تغذیه فعلا فقط دروس فیزیولوژی و بیوشیمی دارای سوال می باشند بزودی ماده درس تغذیه نیز به آن اضافه خواهد گردید.
  • خریداران جزوات (حتی یک جزوه) دارای تخفیف 50% در ثبت نام آزمون ها خواهند شد این تخفیف شامل دو آزمون جامع آخر نمی شود.
  • پاسخ 5 مرحله آزمون بصورت کلیدی خواهد بود و دو آزمون جامع با پاسخ تشریحی می باشد.

برای اطلاع از چگونگی ثبت نام به بخش ازمون های سایت مراجعه کنید

لینک آزمون سایت

یاعلی


برچسب‌ها: آزمون سایت
حسین (ع) و قیام ماندار تا انتهای تاریخ

فرا رسیدن ایام شهادت سالار شهیدان را به همه شما عزیزان تسلیت عرض می نماییم امیدواریم رهرو واقعی آن امام همام باشیم-انشاالله


برچسب‌ها:
Apelin یا APLN

سلام

آپلین پپتیدی است که در انسان توسط ژن APLN کد می گردد. این هورمون به رسپتور خود که مرتبط با G پروتئین است به نام APJ متصل می گردد این رسپتور در سطح برخی سلول ها بویژه قلب، ریه، کبد، کلیه و بافت چربی بیان می شود. آپلین در سال 1998 کشف گردید. فرم های36، 17 و 13 اسیدآمینه ای از آن وجود دارد. آپلین نقش های مختلفی دارد در سیستم عروقی موجب آنژیوژنزیس و کاهش فشارخون می گردد (با رهایش NO).

در قلب موجب مهاجرت سلولی و تشکیل میوسیت ها می گردد در مغز تزریق این پپتید موجب افزایش میزان میل به خوردن آب می شود همچنین موجب مهار ترشح ADH می گردد که ایجاد دیورز می کند. آپلین در دستگاه گوارش (معده) موجب مهار ترشح هیستامین می شود در پانکراس نیز عمل تحریکی گلوکز بر ترشح انسولین را مهار می کند. این هورمون با تأثیر برروی اوستئوبلاست موجب اوستئوژنز می گردد.

منابع:

1-Tatemoto K, Hosoya M, Habata Y, Fujii R, Kakegawa T, Zou MX, Kawamata Y, Fukusumi S, Hinuma S, Kitada C, Kurokawa T, Onda H, Fujino M (1998). "Isolation and characterization of a novel endogenous peptide ligand for the human APJ receptor". Biochem. Biophys. Res. Commun. 251 (2): 471–6.

2-Lee DK, Cheng R, Nguyen T, Fan T, Kariyawasam AP, Liu Y, Osmond DH, George SR, O'Dowd BF (2000). "Characterization of apelin, the ligand for the APJ receptor". J. Neurochem. 74 (1): 34–41.

یاعلی


برچسب‌ها: apelin