لطفا قبل از درخواست جزوه نمونه جزوه را دانلود کنید و بعد به بنده در ایمیل یا در کانال تلگرام پیغام بدهید تا هماهنگی ها با شما انجام شود.
 
آخرین مطالب
 
صفحات
مفت باشه کوفت باشه!

با سلام

دلیل انتخاب این عنوان برای این پست پیام یکی از بازدیدکنندگان سایت به صورت زیر است:

دوست گرامی! مشکل شما اینه سایت بنده رو با بقالی اشتباه گرفتید!!اصولاً عادت کردیم همه چیز رو مجانی داشته باشیم غافل از اینکه بابت فایل های دارای پسورد، زمان و هزینه صرف شده است. قبلاً هم به خیلی هامتذکر شدم که برای مردم تکلیف تعیین نکنید (دوستان دقت کنید حتی برای خدا هم تکلیف تعیین کرده)!ضمناً کشور ما از ادم های مقدس نما مثل شما ضربه میخوره که حتی حاضر نیستند خودشون یک حرکتی انجام بدهند و نشستن یه جا و منتظر فرج هستند!

خواهر یا برادر گرامی از سنندج با IP بالا شما مجبور نیستید به سایت بنده سر بزنید! ضمناً قیمت برخی از خدمات سایت فقط برای زنده نگه داشتن اون بخش هاست و اینکه بنده بهتر می دونم زکات علمی که آموختم رو چطوری بپردازم (اینو دانشجوهای کلاسم و سایتم خوب می دونن)

یاعلی


برچسب‌ها:
پاسخ کلیدی آزمون های 8 و 9 کلاس فیزیولوژی کد2جهاد دانشگاهی تهران

با سلام


پاسخ های کلیدی آزمون های 8 و 9 ویژه دانشجویان جهاددانشگاهی علوم پزشکی تهران-

سوالی بود در نظرات همین پست بپرسید

 

یاعلی


برچسب‌ها:
اطلاعیه تکمیلی وزارت بهداشت در خصوص تغییر زمان آزمون ارشد

سلام

به اطلاع می رساند: مقرر بود آزمون کارشناسی ارشد سال 94 روزهای پنج شنبه 94/2/31 و جمعه 94/3/1 طی دو نوبت صیح و عصر برگزار شود. باتوجه به اینکه آزمون استخدامی توسط سازمان سنجش آموزش کشور صبح روز جمعه مورخه 94/3/1 برگزار خواهد شد و تعدادی از داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد در آزمون استخدامی نیز شرکت نموده اند به منظور کمک به این داوطلبان، آزمون نوبت صبح جمعه به روز چهارشنبه مورخه 94/2/30 انتقال یافت.

 لذا داوطلبان دقت نمایند:

1- زمان برگزاری آزمون در تاریخهای 94/2/30 روز چهارشنبه ، 94/2/31 روز پنجشنبه و 94/3/1 روز جمعه میباشد. زمان دقیق برگزاری آزمون رشته های مختلف طی هر نوبت، به شرح جدول موجود در سایت www.sanjeshp.ir میباشد. داوطلبان باتوجه به رشته ثبت نامی خود به زمان آزمون دقت نمایند.

2- کارت ورود به جلسه آزمون همزمان با اطلاعیه مورخه 94/2/28، از تاریخ 94/2/28 لغایت 94/3/1 از طریق سایت www.sanjeshp.ir قابل دریافت میباشد.


برچسب‌ها:
دنیا+یک نفر

سلام دنیا

من اومدم....
برچسب‌ها:
Nexus


برچسب‌ها: gap junction
تفاوت اپی تلیوم توبول پروکسیمال و دیستال

سلام

یاعلی


برچسب‌ها: