لطفا قبل از درخواست جزوه نمونه جزوه را دانلود کنید و بعد به بنده در ایمیل یا در کانال تلگرام پیغام بدهید تا هماهنگی ها با شما انجام شود.
 
آخرین مطالب
 
صفحات
متاسفم موسسه سنا یا سایت علوم پزشکی دات کام!

با سلام

علتی که باعث شد چنین پستی را بنویسم تصویر زیر از حساب کاربری خیلی وقت پیش من در این سایت بود اما اکنون ببینید!

سایت وزین علوم پزشکی دات کام! امیدوارم این پست را ببینید!بنده بعد از لینک دادن های متعدد کاربران همان سایت به سایتم برای پاسخ به سوالات ارشد93 لینک سایت خودم را در سایت شما گذاشتم، بنده سایت شما را به برخی از دانشجویان خودم آن هم فقط برای دانلود سوالات (که خداخیرتان بدهد اگر نیت تان خیربوده باشد!) معرفی می کردم حالا دلیل ترس شما از حساب کاربری بنده  چیست بنده هم پی نبردم! دانشجویان عزیز به دلیل قطع دقت کنید

تبلیغات!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

دانشجوها از سایت شما لینک می شوند به بنده هیچ ارتباطی نخواهد داشت. از جزوات شما سعی میکنم چیزی نگم اما اینو بگم که بدترین جزوات در زمینه ارشد و حتی دکتری!!! مربوط به شماست این را من بیان نمی کنم در طی چند سال اخبار متعددی از دانشجویان موسسه شما می رسد!!و این اعتماد به نفس شما در این زمینه مثال زدنی است!ادعای جامعه آماری بالا!!!

ضمنا بنده نیازی به تبلیغات در سایت شما ندارم و نخواهم داشت! بزودی پست های تازه تری از موسسات بظاهر کنکوری خواهم گذاشت که تیر اول به این موسسه بظاهر مدون خورد!

از دانشجویان عزیزی که از خدمات! این موسسه استفاده کرده اند میخواهم نظرات خود را درباره این موسسه در این پست بگذارند

یاعلی